Den 3. - Barcelona, den volna (Španělsko)

13. října 2010 v 21:18 | DelainCZ |  Blog
Delain
Show v Toulouse byla skvělá a publikum bylo velmi nadšené, jako ve Francii bývá. Mysleli jsme, že si během vystoupení Kamelotů dáme sprchu, protože jediná dostupná sprcha byla na místě, ale nebyla tam teplá voda. Naštěstí mě napadlo zarezervovat nám pokoj v blízkém hotelu, takže jsme si všichni mohli dát sprchu. Byla by škoda strávit náš den v Barceloně celí špinaví a páchnoucí.
K oslavě naší show ve Francii jsme cestou do Barcelony měli v tourbuse typický smradlavý sýr a francouzské baguette (ve dvě hodiny!)
Když mluvíme o Barceloně, vypadá to, že jsme přinesli typické deštivé Holandské počasí. Celý den jsme chodili za deště... jaké zklamání, když jsme se všichni těšili na teplé a slunečné jižní počasí! Hádám, že si za to můžeme sami, když jsme naše album pojmenovali April Rain.
Později odpoledne, Charlotte & Martijn měli dělat rozhovory v kanceláři místního promotéra. Právě teď používáme jejich internet, abychom mohli zveřejnit náš blog... Později jdeme všichni společně na večeři do místní restaurace a zítra: opět práce! Těšíme se, až budeme poprvé hrát ve Španělsku a na setkání s našimi španělskými fanoušky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama