Den 4 - Barcelona (Španělsko)

14. října 2010 v 16:57 | DelainCZ |  Blog
delain
Když Charlotte a Martijin ukončili v úterý v noci rozhovory, přidali se k nám (zbytku skupiny a crew) v místní restauraci na tapé. Pro většinu z nás to byla první zkušenost s typickou španělskou restaurací, a zřejmě si to všichni užili.Všichni kromě Ronalda, který preferuje jak jinak než pizzu (jistě vás to překvapilo!!). Po večeři bylo stále ještě moc brzy na to jít spát, tak jsme se rozhodli, že se půjdeme do hospody, kterou jsme našli poblíž přístavu. Vážně jsme si tam užili s pivem a kulečníkovým stolem. Ale byli jsme rozumní a nevrátili jsme se do našeho "hotelu" (kterým je tour bus!!!) moc pozdě... Museli jsme být v dobré formě na zítřejší koncert v Barceloně!

Stále jsme měli trochu volného času před vystoupením, tak jsme navštívili Museu Nacional d'Art de Catalunya (Muzeum Národního Umění v Cataluně), kde se Charlotte uvedla jako vynikající průvodce. Vrcholem muzea byly špičkové obrazy Picassa, Daliho a Gaudiho.

Poté už bylo načase znovu začít pracovat a my předskakovali koncertu Mezi fanoušci se našli i tací, kteří čekali na náš příjezd ke klubu, s nimiž jsme se srdečně přivítali.Nši první show ve Španělsku jsme si skutečně moc užili. Publikum skutečně rockovalo!!! Po skončení jsme šli všichni společně na autograsmidádu, kde nás udivil zájem místních lidí! Nyní se velmi těšíme na naše příští vystoupení ve Španělsku. Teď míříme do Madridu a doufáme, že budeme mít u sebe brzy internet, abychom mohli brzy zveřejnit náš report!!!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama