Den 5. - Madrid (Španělsko)

16. října 2010 v 21:10 | DelainCZ |  Blog
delain

Do Madridu jsme dorazili kolem 11 dopoledne po velmi kamenité noci. Autobus se celou noc třásl na španělských cestách, což mnozí z nás přešli dlouhým a hlubokým spánkem. Ale takový je život na tour, ne?

Před vystoupení v Madridu jsme měli trochu času, tak jsme se rozhodli užít si nádherného počasí. My (Charlotte, Martijn, Rik a Rayann) jsme snídali v Plaza Mayor před vystoupením v Muzeu Prado. Charlotte nám dala skvělou přednášku o umění, takže budeme o něco chytřejší, až se vrátíme zpět do Nizozemska.

Bohužel však volného času bylo málo, takže jsme se museli rychle vrátit na sound-check do Sala Haineken. Dějiště vypadalo úžasně, navzdory moc malému podiu. Těšili jsme se na koncert, zvláště po včerejší reakci fanoušků v Barceloně. Pro Martijna je to něco speciálního, hrát ve městě, kde se narodil!

Show byla znovu skvělá, zvláště reakce fanoušků byla úžasná! Publikum nás s nadšením přijalo. Všichni tleskali a skandovali, když jim Charlotte nebo Ronald dali znamení, avšak velmi často i bez náznaku! Opravdu jsme si to hodně užili. Po show jsme měli autogramiádu.

Dnes večer náš tour bus nabere směr Alicante, kde bude náš poslední koncert tohoto tour. Pokusíme se napsat znovu, ještě než se vrátíme do Holandska.


imagebam.com imagebam.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama