Den 6. - Alicante (pokračování)

19. října 2010 v 16:34 | DelainCZ |  Blog
delain

Právě jsme dohráli náš poslední koncert s Kamelot. Lidé již čekali před vstupními dveřmi, když jsme dorazili. Bylo slunečno a teplo, tak si někteří z nás užili kopanou s místní crew. Skončilo to remízou 4-4. Poté jsme si užili pití a slunce.
Koncert začínal v osm. Dav potřeboval trochu rozehřát, ale poté výborně odpovídal a my máme na naši poslední show příjemné vzpomínky.
Konec tour jsme oslavovali se šampaňským a pizzou. Samozřejmě jsme také využili náš čas k tomu, abychom poděkovali Kamelot a jejich crew. Když jsme se se všemi rozloučili, vrátili jsme se do tour busu. Naše crew, ti OPRAVDOVÍ dříči, balí do přívěsu poslední zbytky výbavy. Až všichni budeme v busu, pustíme motor a vydáme se na cestu domů. Budou to dva dny cesty z Alicante do Holandska. Tam budeme mít pár dní volno a pak zpátky na tour. Tentokrát pojedeme jako headlineři do Německa, Rakouska, Švýcarska a Itálie. Samozřejmě, že se budeme ozývat!
Delain by rádi poděkovali Kamelot, jejich crew a samozřejmě naší úžasné crew: Rikovi, Maartenovi, Erwinovi, Pelleovi, a Rayannovi!

Také mnoho díků našim milovaným řidičům Stevovi a Duncanovi.


imagebam.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama