Pár slov Ewouta

6. října 2010 v 12:18 | DelainCZ |  News
úv1
Od 30. října 2010 již déle nebudu členem Delain. Koncem května se skupina dohodla, že se mnou jako kytaristou nechtějí již déle spolupracovat, protože mi, podle nich, chybí schopnosti, které bych používal u obou kytar při živém vystoupení. Pro mě to bylo něco nepředvídatelného a ode dneška je ve mně něco, co nedokážu rozpoznat. Přestože jsme se samozřejmě neshodli na důvodech, přijal jsem tuto ránu bez hádek. A souhlasil jsem, že pomohu skupině odehrát naplánované koncerty, protože nechci zklamat fanoušky. Zároveň jsem však doteď nebyl oprávněn o tom mluvit.

Po pravdě, poslední měsíce byly dosti nejednoznačné. Během show, jež byly mezi červencem a zářím, jsem se měl nádherně. Ale samozřejmě je pro mne těžké bavit se s fanoušky z celého světa o dalších plánech Delain, mé práci na novém filmu a tak podobně, když vím, že již déle nebudu patřit k Delain, ale nemohu jim to říct. Tímto se jim omlouvám za to, že jsem nemohl říci pravdu všem, kteří se mě ptali, ať už tváří v tvář, nebo online. Proto jsem rád, že s vámi konečně mohu sdílet tohle prohlášení a být upřímný.

Jsem hrdý a poctěn, že jsem mohl hrát pro tolik z vás, mluvit s vámi, a doufám, že na mne také máte dobré vzpomínky. Vím, že jsem vždy jel na 100% a budu si stát za tím, co jsem dělal a i nadále dělat budu. Miloval jsem každý okamžik každičké show, na níž jsem hrál. Toto období a všechny vzpomínky, útěcha, metaloví paroháči, fotky, autogramy a nápoje již navždy zůstanou v mém srdci.

Rád bych také poděkoval crew, s níž jsem spolupracoval, za jejcih těžkou práci a zábavu, již jsme měli, protože vím, že bez nich by Delain nebyli. Rik, Maarten, Lotti, Joyce, Lenny a Alejandro, mí paroháči jsou s vámi! A nakonec, chtěl bych poděkovat vám, fanouškům z celého světa, za to, že jste umožnili, aby se poslední rok vůbec uskutečnil! K mým budoucím plánům mohu jen říct, že nemám žádné vodítko. Vždy budu skládat hudbu, jako předtím, ale pouze ukáže, jaké příležitosti mě potkají. Mým posledním vystoupením bude 29. října v Tivoli utrechtu v Nizozemsku. Tímto bych chtěl všechny pozvat, aby přišli a společně se mnou sdíleli poslední výborný večer a zajisté si užili všechno pití;).
úv2


Sbohem
Rockujte


Ewout Pieters


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama