Den 14, Duben 29., Paříž

12. ledna 2011 v 22:01 | DelainCZ |  Blog
Poslední den tour! Svým způsobem jsem smutná, ale zároveň šťastná. Smutná, poněvadž turné bylo vážně dokonalé, ale uběhlo tak rychle, že už je tu konec. Šťastná, protože dnešní poslední show in La Scene Bastille v Paříží je vyprodaná.
Očekávali jsme od show mnoho, protože posledně, když jsme hráli v Paříži, to bylo výborné. Když jsme odpoledne dorazili na místo, už tu čekalo plno lidí. Čekali na nás s foťáky, až vystoupíme unavení z busu. Bylo nádherné vidět tolik lidí, z nichž jsme mnoho viděli na našem předchozím koncertě ve Francii.
Ještě před show jsme se sešli s několika lidmi, kteří vyhráli Delain soutěž z naší francouzské stránky Delain-France. Příjemně jsme se s nimi napili a popovídali si, a samozřejmě jsme také udělali skupinové foto: tady je!

imagebam.com

Po té byl už konečně čas vystupovat. Dali jsme do toho všechno, co jsme měli, a obdrželi jsme všechno, co jsme si mohli přát. Publikum bylo vážně úžasné! Byli mezi nimi i lidé, kteří strávili mnoho času na malém překvapení pro nás, holandská zpráva pro každou píseň a malá pomoc pro náš bublifuk ;) Děkujeme!

imagebam.com imagebam.com

Už jen jedna další propařená noc a pak už budeme znovu spát v našich vlastních postelích. Vítaná myšlenka, ale teď jdeme oslavit to, jak si s námi Paříž znovu užívala!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama